Värv
Kaubamärk
Pikkus
Standard
Tüüp
Kiudude arv
Pistikute valik

UPC

Jätkukaabel SC-E2000® 9/125µ, OS2, 2,0m
Tootekood: EFBO0940.2 ,   EAN: 4049759046132 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: SC (UPC)-E2000 (UPC) ,   Pikkus: 2,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
86,13 €
Jätkukaabel SM 1,2mm LC/LC duplex 2x9/125 2m
Tootekood: EFBO0350.2-1.2 ,   EAN: 4049759169602 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 2,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
11,53 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Duplex 2x9/125 10m
Tootekood: EFBO0340.10 ,   EAN: 4049759056179 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 10,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
18,63 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Duplex 2x9/125 1m
Tootekood: EFBO0340.1 ,   EAN: 4049759056162 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 1,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
12,05 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Duplex 2x9/125 20m
Tootekood: EFBO0340.20 ,   EAN: 4049759056209 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 20,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
24,24 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Duplex 2x9/125 2m
Tootekood: EFBO0340.2 ,   EAN: 4049759056193 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 2,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
12,91 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Duplex 2x9/125 3m
Tootekood: EFBO0340.3 ,   EAN: 4049759056216 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 3,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
13,46 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Duplex 2x9/125 5m
Tootekood: EFBO0340.5 ,   EAN: 4049759056223 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 5,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
15,15 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Simplex 1x9/125 2m
Tootekood: EFBO0440.2 ,   EAN: 4049759058135 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 1 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 1,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
7,05 €
Jätkukaabel SM FC (UPC) / LC (UPC) Simplex 1x9/125 3m
Tootekood: EFBO0440.3 ,   EAN: 4049759058142 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 1 ,   Pistikute valik: FC (UPC) - LC (UPC) ,   Pikkus: 3,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
7,66 €
Jätkukaabel SM LC-LC, OS2, 2m with Push/Pull Tab, changable Polarity
Tootekood: EFBDJP-LCLCOS2-UNI-2 ,   EAN: 4049759193782 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Pikkus: 2,0m ,   Standard: OS2 ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
21,84 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 0,3m
Tootekood: EFBO0350.0,3 ,   EAN: 4049759176426 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 0,3m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
7,93 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 0,5m
Tootekood: EFBO0350.0,5 ,   EAN: 4049759024772 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 0,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
8,92 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 1,5m
Tootekood: EFBO0350.1.5 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 1,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
9,74 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 10m
Tootekood: EFBO0350.10 ,   EAN: 4049759024796 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 10,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
13,44 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 15m
Tootekood: EFBO0350.15 ,   EAN: 4049759024802 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 15,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
16,51 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 1m
Tootekood: EFBO0350.1 ,   EAN: 4049759024789 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 1,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
9,22 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 2,5m
Tootekood: EFBO0350.2,5 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 2,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
11,04 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 20m
Tootekood: EFBO0350.20 ,   EAN: 4049759024826 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 20,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
17,89 €
Jätkukaabel SM LC/LC duplex 2x9/125 25m
Tootekood: EFBO0350.25 ,   EAN: 4049759117993 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 25,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OS2 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Kollane
20,39 €