Värv
Kaubamärk
Pikkus
Standard
Tüüp
Kiudude arv
Pistikute valik

OM4

Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 0,5m
Tootekood: EFBO0319.0,5 ,   EAN: 4049759065256 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 0,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
8,66 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 1,5m
Tootekood: EFBO0319.1,5 ,   EAN: 4049759262112 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 1,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
10,43 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 10m
Tootekood: EFBO0319.10 ,   EAN: 4049759022471 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 10,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
24,34 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 15m
Tootekood: EFBO0319.15 ,   EAN: 4049759022488 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 15,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
33,21 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 1m
Tootekood: EFBO0319.1 ,   EAN: 4049759022464 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 1,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
9,69 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 2,0m
Tootekood: EFBO0319.2 ,   EAN: 4049759022495 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 2,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
11,18 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 2,5m
Tootekood: EFBO0319.2,5 ,   EAN: 4049759097943 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 2,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
11,77 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 20m
Tootekood: EFBO0319.20 ,   EAN: 4049759065263 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 20,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
41,61 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 25m
Tootekood: EFBO0319.25 ,   EAN: 4049759104344 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 25,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
49,09 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 30m
Tootekood: EFBO0319.30 ,   EAN: 4049759104351 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 30,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
57,29 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 35m
Tootekood: EFBO0319.35 ,   EAN: 4049759104368 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 35,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
65,49 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 3m
Tootekood: EFBO0319.3 ,   EAN: 4049759022501 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 3,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
12,81 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 40m
Tootekood: EFBO0319.40 ,   EAN: 4049759184155 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 40,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
73,74 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 45m
Tootekood: EFBO0319.45 ,   EAN: 4049759237622 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 45,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
81,94 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 50m
Tootekood: EFBO0319.50 ,   EAN: 4049759133115 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 50,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
90,18 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 5m
Tootekood: EFBO0319.5 ,   EAN: 4049759022518 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 5,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
16,09 €
Jätkukaabel MM LC/LC duplex 2x50/125 OM4 7,5m
Tootekood: EFBO0319.7,5 ,   EAN: 4049759022525 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: LC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 7,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
20,24 €
Jätkukaabel MM LC/SC duplex 2x50/125 OM4 0,5m
Tootekood: EFBO0323.0,5 ,   EAN: 4049759022624 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: SC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 0,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
8,66 €
Jätkukaabel MM LC/SC duplex 2x50/125 OM4 1,5m
Tootekood: EFBO0323.1.5 ,   Laoseis: Tellimisel ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: SC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 1,5m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
10,43 €
Jätkukaabel MM LC/SC duplex 2x50/125 OM4 10m
Tootekood: EFBO0323.10 ,   EAN: 4049759022648 ,   Laoseis: Laos ,   Kiudude arv: 2 ,   Pistikute valik: SC(UPC)-LC(UPC) ,   Pikkus: 10,0m ,   Kandevõime: ,   Kõrgus U-des: ,   Standard: OM4 ,   Sügavus: ,   Tüüp: UPC ,   Värv: Lilla
24,40 €